2019!

Kończymy kolejny rok. 
Ten mijający 2019 zdecydowanie należał u mnie do ręcznej aplikacji
Wośp'owa poduszka uszyta z bloków Storm at sea.
Było szycie PP tradycyjnego wzoru ananasa z użyciem kolorowych batików: Batiklove.
Były też dwie prace uszyte w ramach zabaw i konkursów organizowanych przez Stowarzyszenie Polskiego Patchworku: Mech i paproć oraz Ceramika bolesławiecka w patchworku.
Wykończyłam też dwa UFO w listopadzie: Bieżnik świąteczny oraz kołderkę szytą w ramach Milky Way Sampler QAL'u w 2017 roku.
W 2019 roku odbyły się także wystawy patchworkowe, w których brały udział moje prace. 
O wystawach w ramach działalności naszego Stowarzyszenia więcej znajdziecie TUTAJ! Zapraszam serdecznie do dołączenia do nas!
  • wystawa na Międzynarodowych Targach Tekstylnych Fast Textile w ramach strefy #wartośćszycia  gdzie swoje prace prezentowały nieformalne grupy patchworkowe w tym nasz lokalny Patchwork Wielkopolski.
2020 rok już dziś zapowiada dla mnie wiele zmian i nowych wyzwań. 
Patchworkowo zdecydowanie muszę wziąć się za kończenie aplikacji ręcznej, bo widzę już powoli światełko w tunelu tego długoterminowego projektu. Jest kilka UFO do dokończenia (może uda mi się ruszyć ich temat  prędzej niż w listopadzie), są prace zaprojektowane w głowie i czekające "tylko" na swój czas ;) . 

Grupa Patchworku Wielkopolskiego coraz prężniej się rozwija, właśnie jesteśmy w trakcie organizacji wystawy lokalnych grup patchworkowych na targach HOME DECOR na Międzynarodowych Targach Poznańskich w lutym 2020 roku. Już dziś serdecznie zapraszam Cię na pierwsze takie wydarzenie patchworkowe w Wielkopolsce! Swoje prace będą prezentować grupy z całej Polski. Zachęcamy też do wzięcia udziału w warsztatach szycia, które przygotowujemy. Przyjdź, spróbuj i dołącz do nas!


Komentarze