O mnie

Dzień dobry! 
Miło mi Cię gościć w moim kolorowym świecie Work With Patches!

Mam na imię Kamila i od prawie 10 już lat szyję nowoczesne oraz tradycyjne patchworki i quilty. 
Moje uwielbienie do tęczowych tkaniny oraz batików sprawia że szyję bardzo różnorodne prace. 
Staram się cały czas poznawać nowe techniki szycia. Dzięki tym ciągłym poszukiwaniom odkryłam swoje ulubione sposoby tworzenia patchworków: ang. foundation paper piecing (czyli szycie na podkładzie papierowym) oraz aplikację szytą ręcznie (również odwróconą). Jednym z moich ulubionych etapów tworzenia pracy jest pikowanie, w szczególności to z wolnej ręki (ang. free6 motion quilting). 

Jestem członkinią Stowarzyszenia Polskiego Patchworku, w którego konkursach i wystawach biorę udział (zdobyłam wyróżnienie w konkursie Biało-czerwona).

Należę również do lokalnej grupy patchworkowej Patchwork Wielkopolski, której członkowie regularnie spotykają się na żywo by wspólnie szyć i uczyć się od siebie nowych technik tworzenia patchworków (w ramach tych spotkań dwukrotnie prowadziłam już warsztaty szycia metodą FPP). 

Drugi rok z rzędu organizowałam instagram'ową oraz facebook'ową akcję "Wykończ UFO w listopadzie" (ang. ufo - unfinished object - niedokończona praca). Szukaj na instagramie #wykonczUFOwlistopadzie gdzie zmotywowane uczestniczki pokazują swoje dokończone patchworki! 

Moje prace patchworkowe pokazywałam na kilku wystawach w Polsce jak i w Europie (m.in. w ramach wystaw organizowanych przez Stowarzyszenie Polskiego Patchworku)

WorkWithPatches@gmail.com 

Komentarze