wtorek, 17 marca 2015

Nowe (dla mnie) techniki / New techniques (for me)

Z podsumowania zeszłego roku wynikło, że zajmowałam się głównie szyciem za pomocą PP. Fajnie, bo bardzo lubię tą technikę, ale tak mną ona owładnęła, że nawet nie byłam w stanie spróbować czegoś nowego (a co dopiero się w tym zatracić)...


When I summed up last year I recognize that PP it's most frequent technique I used. It's nice, because I like this technique, but it overwhelmed me that I was not even able to try something new (let alone lose myself in it)...

Nowy rok zaczynam z dwiema nowymi technikami pod maszyną!

Dziś tylko pewien przedsmak tego co teraz próbuję :)

I start the new year with two new techniques under my sewing machine!

Today, only a foretaste of what now I'm trying :)

Testowy stitch and slash / Prototype of stitch and slash 
Początki właściwego projektu (Szczegóły wkrótce) / Beginning of new project (more soon)
Aplikacja / Application

Na koniec trochę prywaty! Ruszył właśnie konkurs na "Szyciowy blog roku" organizowany po raz kolejny przez markę Łucznik!

Ja również zgłosiłam się do tej zabawy. Przy okazji miałam okazję poznać wiele nowych blogów i bardzo się zachwyciłam jakie mamy w PL zdolne blogerki :)

TUTAJ (http://szyciowyblogroku.pl/zgloszenie/work-with-patches/) możecie zagłosować na mój blog. Z góry dziękuję za każdy głos :)

Do dyspozycji macie 1 głos, który trzeba potwiedzić mailowo. UWAGA - Warto, bo dla głosujących również przewidziane są nagrody!!!

TU (http://szyciowyblogroku.pl/zgloszone-blogi/) warto zajrzeć by zapoznać się ze wszystkimi zgłoszonymi blogami. POLECAM!!!

6 komentarzy:

 1. Mój głos poleciał do Ciebie:) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki serdeczne :) Dobra zabawa nie jest zła!

   Usuń
 2. Zupełnie nie wiem, co to za technika, ale zapowiada się niezwykle ciekawie - najpierw zszywasz, żeby zaraz popruć.... :))))) Niejednej krawcowej ręka by zadrżała biorąc nożyce do ręki... hehe, ale Ty bądź dzielna, bo już się nie mogę doczekać tych eksperymentów :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Już nie ma powrotu, bo etap cięcia mam już za sobą! Teraz czas na aplikację, a potem pikowanie, znowu aplikacja i może jeszcze coś wymyślę? :)

   Usuń
 3. Te rozprucia mi się podobają i to baaaaaardzo :) - gdybyś mogła zobaczyć większość jeansów, które noszę, to wiedziałabyś czemu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomo - im bardziej znoszone i poprute jeansy tym lepsze!!! :)

   Usuń

Pozostaw swój ślad :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...