wtorek, 21 października 2014

Cupcake PP - Sew Sweet QAL #1

U Joasi z Shape-moth.blogspot.com rozpoczął się bardzo "smaczny" QAL o tytule Sew Sweet. Do uszycia organizatorka przygotowała bloki PP ze słodkim motywami. I tak pierwszym wzorem jest muffinka - cupcake

Sew Sweet QAL has begun at Joanna's Shape-moth.blogspot.com . She has prepered PP blocks with sweet motives. And the first pattern is cupcake.

Z przyjemnością wzięłam się do drukowania wzoru, wycinania, kompletowania tkanin no i wreszcie do szycia czy może raczej pieczenia ? ;)

I've printed the pattern, cutted and chosen fabrics with a realy big pleasure and finally I've started sewing or rather baking? ;)

W trakcie pracy/ During workGotowa muffinka cytynowa z kremem czekoladowym / Finished lemon cupcake with chocolate crema

Zapewniam, że listek jest zielony...

5 komentarzy:

 1. Mmm smakowicie i kolorowo, aż boję się co to będzie później - dobrze, że kilogramów nie przybywa od samego patrzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Dokładnie o to chodziło - 100% przyjemności z szycia 0 kalorii :D

   Usuń
 2. Smakowita babeczka !!! Ciekawa jestem do czego wykorzystasz ten cudny bloczek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ! Mam już pomysł na większe "coś" (ale na razie to tajemnica...)

   Usuń
 3. Na moim monitorze kolory są totalnie przekłamane, ale precyzji wykonania nie da się oszukać - brawo! Jestem pod wrażeniem i kibicuję przy kolejnych blokach!

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw swój ślad :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...